Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tasmanie, Australie

 

Tasmanie, Australie

zzz3.jpgHusté deštné pralesy, vrcholy hor, alpské louky, ohromná jezera, eukalypty a úrodná zemědělská půda, to všechno je zde snadno přístupné.

Název Tasmánie nám nabízí dosud nenarušené místo, s obrovskými, táhnoucími se místy divočiny, po kterých se potulují prapodivné kreatury, jako například Tasmánský čert. Návštěvníci Tasmánie jsou překvapeni její velikostí, stejně jako vzdálenostmi, určitě však snadno dosažitelnými. Husté deštné pralesy, vrcholy hor, alpské louky, ohromná jezera, eukalypty a úrodná zemědělská půda, to všechno je zde snadno přístupné. Další hlavní atraktivitou Tasmánie, je její historie. Zbytky místních obyvatel, Aborginiů, kteří zde žili po desítky tisíc let, jsou zjevné na izolovaných skalních malbách a obrázcích, rytinách, příbězích a auře spirituality a duchovna, která se ve těchto místech, kam moderní civilizace dosud nedosáhla, doposud pevně drží.

Určitě navštivte Národní park a Oblast světového dědictví, která obklopuje Cradle Mountain a jezero St. Clair, jsou jedním z nejokázalejších regionů v Austrálii a, po Habartu a Port Arthuru, také nejnavštěvovanějším místem Tasmánie. 

 

 

zzz4.jpeg